Від мрій до ліцензійного закладу дошкільної освіти: Новий етап розвитку та якісна дошкільна освіта
Заснований у 2022 році, дитячий садок "Вільні" у Івано-Франківську втілює наші творчі ідеї та прогресивний підхід до дошкільної освіти. Ми не лише навчаємо, а й створюємо атмосферу для повноцінного розвитку маленьких особистостей.
У "Вільних" працює творча команда, об'єднана для створення ідеального навчального середовища. Інноваційні методи та турбота про кожну дитину визначають наше прагнення до найвищого рівня дошкільної освіти.
![](https://static.tildacdn.com/tild6162-3839-4664-b565-633535373930/_____-2.jpg)
Раді повідомити, що "Вільні" отримали ліцензію на здійснення діяльності у сфері дошкільної освіти, що підтверджує відповідність наших програм та сервісу вимогам вищих стандартів. Це новий етап розвитку, що підкреслює нашу відданість якісній дошкільній освіті.
Розпорядження ОДА "Про ліцензування освітньої діяльності: https://www.if.gov.ua/npas/pro-litsenzuvannia-osvitnoi-diialnosti-8
"Маленькими кроками до великої мрії. Офіційно! Ми з "Вільні" отримали ліцензію!
Не скажу, що це було легко, особливо в теперішній реальності, але однозначно того вартувало. Десятки посмішок маленьких дітей щодня, створені нові робочі місця, затишний і сучасний садок в центрі міста, люди, яких обʼєднують спільні цінності і одна велика мета - високоякісна дошкільна освіта і відмінний сервіс для батьків. Далі більше..." - говорить засновник прогресивного та інноваційного дитячого садочку «Вільні» Олександр Грабовський.
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-6665-4535-b136-396238396632/______.jpeg)
Наявність ліцензії дозволяє нам ефективніше впроваджувати наші програми, забезпечуючи найвищі стандарти якості та безпеки в процесі навчання та розвитку дітей.
![](https://static.tildacdn.com/tild6435-3462-4466-a565-323566376331/__.jpg)
Статус ліцензійного закладу освіти дозволяє нам докладати більше зусиль для розвитку креативності, критичного мислення та самостійності у вихованців. Батьки можуть бути впевнені, що обирають найкраще для своїх дітей.
"Вільні" не стоїть на місці. Ми прагнемо визначати нові стандарти в дошкільній освіті, впроваджуючи передові технології та методики. Ми віримо у потужність творчості та прагнемо бути провідниками змін у галузі.
Ця стаття — не лише огляд досягнень, а й розгляд наших цілей та прагнень. Ми хочемо, щоб кожен, хто читає, розумів, що "Вільні" — це не просто садок, а спільнота, де кожна дитина може розкрити свій потенціал і змінити світ.